Stôl na mieru

Ak máte záujem o stôl na mieru, napíšte nám rozmery stola aké si želáte, dĺžku a šírku dosky stola, materiál z akého dreva bude stôl a my ho naceníme a zašleme cenovú ponuku. Nemáme rozdielne ceny pre naše štandardné výrobky a výrobky na mieru. Za váš vlastný nápad vám v žiadnom prípade nebudeme účtovať príplatok.

Ak vám bude cena vyhovovať, je potrebné ešte navrhnúť nohy stola. Môžete nám opísať vaše predstavy, poprípade zaslať informatívny obrázok a doplníme cenovú ponuku aj o nohy stola.

Pre výber konkrétnej dosky stola vám zašleme fotografie, poprípade sa dohodneme na osobnej konzultácií u nás v novom showroome v Bratislave na Račianskej 74 alebo priamo vo výrobe.

Máte záujem o výrobu stolu na mieru? Potrebujete viac informácií?
Kontaktujte nás na 0903 445 002 alebo nám napíšte

Doska

Stoly sú vyrábané z dreva Akácie. Cena stola závisí od rozmeru dosky. Dĺžka stola môže byť od 2 do 12 metrov a šírka od 70 centimetrov do 2 metrov, pričom rozmery sa počítajú v najužšom bode. Každý kus dreva je jedinečný a každá doska má inú štruktúru a aj preto máte možnosť, vybrať si dosku osobne, alebo skontrolovať, či sa vám nami vybraná doska ľúbi.

Interiér či Exteriér

Ak bude váš stôl v exteriéry, dá sa na neho použiť iba olej, ale ak bude v interiéry, je možne použiť buď olej alebo lak. Lak vám síce zatvorí vôňu dreva, ale stôl bude odolnejší voči poškriabaniu a pretlačeniu. Pri laku si môžete vybrať rôzne úrovne lesku a to 20%, 40%, 60% a 100% lesk. Naopak olej je prirodzený na dotyk a zachová vám vôňu dreva.

Živica

Vami zvolená doska môže mať prírodou vytvorené trhliny, ale vy máte na výber, či ich zachováte alebo nie. Je možné ich vyplniť epoxidovou živicou a mať tak celú plochu stola hladkú a dodať mu úplne nový vzhľad. Živica môže byť číra, alebo v ľubovoľnej farbe akú si zvolíte. Cena živice závisí na spotrebovanom množstve.

Nohy stola

Nohy stola sú samozrejme tiež na vás a budú vám spravené na mieru. Na výber máte rôzne druhy drevených nôh, či dokonca koreňovú sústavu, pokiaľ vám ide o prirodzený vzhľad, alebo kovových, železných, chrómových a nerezových nôh, ktoré stolu prinesú modernejší nádych.

 

Vypočítajte si cenu

Dĺžka stola
Šírka stola
v najužšom bode
Šírka stola
v najširšom bode
Výsledná suma
bez DPH
V cene je zahrnutá povrchová úprava bez nôh a živice